X

İzmit Site Yönetimi

İZMİT SİTE YÖNETİMİ


İzmit, merkez olması sebebiyle birçok Apartman, Site, İş Merkezi ve AVM’ lerin yoğun olarak bulunmasından dolayı İzmit Site Yönetimi ‘ne yabancı olmayan bir ilçemizdir. İzmit, Site Yönetimi’ nde, 25 yıldır Profesyonel Site ve Apartman yönetimlerinden hizmet almaktadır.


Sanayide gelişen ve büyüyen İzmit, inşaat sektörüne etkisi ile birlikte yeni yaşam alanları oluşmakta ve toplu konutların sayısı artmaktadır.


Sanayi ve ticaret bölgesi olan İzmit’in büyümesinden kaynaklı olarak yerel ve genel göçün yoğunlaşması, müstakil binaların yerlerini, toplu yaşam alanları olan Apartman ve Sitelerin alması ile birlikte, toplu yaşam kurallarını bilmeyen Apartman ve Site sakinleri, İzmit’ te Profesyonel Site Yönetimi’ne ihtiyaç duymaktadır.
İzmit Site Yönetimi’nde hizmet veren Akademi Profesyonel Site Yönetimi, şeffaf ve her zaman denetlenebilir bir Site Yönetim anlayışı getirmiştir.


Akademi Profesyonel Site Yönetimi, Kocaeli bölgesinde İzmit Merkez, Bağçeşme, Arızlı, Kozluk, Gölcük, Değirmendere, Halıdere, Ulaşlı, Başiskele, Bahçecik, Seymen, Yuvacık, Döngel, Karamürsel, Alikahya, Maşukiye, Sapanca, Sakarya, Gebze, Çayırova, Şekerpınar gibi birçok ilçede hizmet vermektedir.


İzmit’te Site Yönetimi olarak siteniz ve apartmanınızda dairelerde oturan, kullanan ve/veya faydalanan tüm kiracı ve ev sahiplerine profesyonel bir anlayış ve yaklaşımla Şeffaf, Tarafsız ve Eşit yaklaşarak sorumluluğumuz dahilindeki ortak alanların haricinde de siz sakinlerimizin sorunlarına çözüm olmak adına tüm birimlerimizi seferber ediyor, en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla almanız için çalışıyoruz.


Akademi Profesyonel Site Yönetimi olarak 634 sayılı Kat Mülkiyet Kanunu ile kat maliklerinin bizlere vermiş olduğu yetki ve sorumluluğa dayanarak, İzmit’ te Site, Apartman ve İş Merkezlerinde “ HİZMETTE KALİTE, GÜVEN ve ŞEFFAF YÖNETİM “ sloganı ile yeni bir sayfa açmak için sizlerde “Gelin; bir kahve içerken görüşelim, Arayın; Ekip olarak gelelim, Anlatalım “.


Tüm sektörlerde almak istediğiniz Hizmet ve Kalite, Tesadüf olamaz.
Biz yalnızca iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.
İzmit Site Yönetimi’nde en iyi adresiniz olmak için çalışıyoruz.
İzmit’te Siteniz ve Apartmanınız için tüm hizmetleri tek elden almak için bir telefon ile siteniz ve apartmanızdayız.

Saygılarımızla
Biz AKADEMİ PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ.

Toplam Okunma : 9.611
İzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimiİzmit Site Yönetimi
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız