X

Site Yönetimi

İZMİT SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

* İZMİT APARTMAN YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

KOCAELİ SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT 

KOCAELİ APARTMAN YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

DEĞİRMENDERE SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

DEĞİRMENDERE APARTMAN YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

GÖLCÜK SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

GÖLCÜK APARTMAN YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

KARAMÜRSEL SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

BAHÇECİK SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

BAHÇECİK APARTMAN YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

YUVACIK SİTE YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

YUVACIK APARTMAN YÖNETİMİ - TIKLA VE GİT

 

 

Değişen dünyada ekonomi ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bireylerin iş güçleri artmaktadır. Gelişen ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de Toplu Yaşam zorunlu hale geldiğinden Apartman ve Site Sakinleri evlerine geldiklerinde o yorgunlukla apartman ve sitenin sorunları ile ilgilenmek yada binada bulunan yönetici ile sorunlarını çözmeye çalışırken zaten pamuk ipliğinde olan komşuluk ilişkileri kopmakta veya zedelenmektedir.
Bu düşünceden hareketle apartman ve site içindeki huzuru sağlamak ve komşular arası gerilimi engellemek için apartman ve site yönetimleri profesyonel yönetimlere bırakılmaya başlamıştır. Hukuk ,muhasebe ve teknik alanlar da Şirketlerle çalışmak profesyonelliği esas aldığı gibi bilgilendirmelerle gelir giderlerinizin ne olduğu konusunda sıkıntılarınızı ortadan kaldıracaktır. Apartman yönetimi ciddiyetle yaklaşılması gereken ilgi ve mesai isteyen bir ekip çalışmasıyla desteklenmelidir. İşte bu yönetim işlerini muhasebe ve hukuk departmanlarıyla tam destekli bakım ve onarımla ilgili anlaşmalarını sağlamış periyodik bakımları (asansör ve havuz bakımı gibi) zamanında yaptıran gerektiğinde personel desteği sağlayabilecek donanıma sahip ayrıca çevre güvenliğinden de sorumlu olacak yöneticiler atanması gerekiyor. Mevcut yönetim sisteminde defter tutma, icra takibi, aidat toplama işleriyle komşuluk ilişkilerine zarar verecek riskleri de ortadan kaldırmış oluyor.
Siteniz ve Apartmanınızda komşuluk ilişkilerinizin daha fazla zedelenmeden sorunları çözmek ve Huzurlu bir ortamda ikamet etmenizi sağlamak için AKADEMİ PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ olarak biz, bu yükü üzerinizden almak , Aidatların toplanması , Bahçe düzenlemesi, Bakım Onarım, Teknik İşler , Güvenlik ve Temizlik hizmetlerinin aksamadan yürütülmesini sağlamak, kişisel yaşam konforunuzu ve binanızın emlak değerini yükseltmek, Site ve Apartmanın ihtiyaçlarına acil çözümler getirmek, Şeffaf ve Her zaman denetlenebilir bir yönetim anlayışı ile hizmet vermek amacı ile Binanızın Yöneticiliğine Talibiz.

Toplam Okunma : 8.395
Bu Sayfaya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yorum Ekle

Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız